دیزی بازار

رستوران بازار به تازگی اقدام بسیار زیبایی انجام داده و رستوران زیبای و سنتی دیزی بازار را در رستوران بازار افتتاح کرده است و مورد پسند و حمایت بیشتر مشتریان عزیز از رستوران بازار شده است.
دیزی بازار در رستوران بازار یک انتخاب خوب برای کسانی که دنبال رستوران با موسیقی زنده و تختهای سنتی بسیار زیبا میباشند برای نهار و شام پذیرای شما عزیزان می باشد.
کیفت غذاها و همچنین دیزی در دیزی بازار بالاست گروه موسیقی از ظهرتا شب آهنگ های پاپ و سنتی و …اجرا می کنند.
این رستوران با سطح بالاومناسب برای مهمانی های رسمیست و خصوصی و … شما عزیزان است.
فضای رستوران بازاردر دیزی بازار مناسب و به گونه‌ای طراحی شده باشد که مشتری‌ها با اطمینان خاطر غذای خود راسفارش میدهند و میل میکنند.
ضمن این‌که سیستم تهویه رستوران به قدری قوی است که بوی انواع غذاها در فضای رستوران استشمام نمیشود که باعث فرار مشتری از اطراف و داخل رستوران شود.
فضای رستوران سنتی بازار به میزانی بزرگ است که تخت های مشتری‌ها بیش از اندازه به هم نزدیک نمی باشد.
طبخ دیزی در دیزی بازار آداب دارد. گوشت تازه و نخود و لوبیا را در ظرف‌های سنگی استوانه‌ای می‌ریزد و در کنارش نان سنگک، سبزی خوردن و ترشی می‌گذارد و در تختهای سنتی سرو میکند ، یعنی دقیقا همان رسم قدیمی در رستوران بازار و دیزی بازار تمام و کمال اجرا می‌شود.
در دیزی بازار رستوران بازار دیزی را در ظروف سنگی برایتان به همراه مخلفات فراوان می‌آورند دیزی‌ای که خوب جا افتاده و همه چیزش به اندازه است.
همچنین در سفارش آنلاین رستوران بازار سفارش دیزی انجام میشود و دیزی در ظروف سنگی سنگی استوانه‌ای برایتان به همراه مخلفات فراوان نان سنگک، سبزی خوردن و ترشی می‌گذارد و برای مشتریان ارسال میشود.
دیزی غذای آدم‌های باصفاست و باید در جایی هم خوردش که حق مطلب ادا شود. رستوران بازار با فضای صمیمی و خودمانی و تختهای زیبا و موسیقی زندهه این خصوصیت را داراست و مشتریان زیادی از جاهای مختلف گرگا ن دارد.
رستوران بازار با اینکه غذاهای دیگری هم به جز دیزی در منویش دارد، ولی دیزی بازارش بسیار خیلی معروف‌ شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *