سفارش آنلاین غذا

از خصوصیات رستوران بازار توجه به اصول بهداشتی رعایت اصول بهداشتی کارکنان دررستوران بازار می باشد. داشتن کلاه و دستکش و البته لباس های یکدست، تمیز و با رنگ روشن و پاک کردن سریع میزغذا که پیش از این مشتری دیگری از آن استفاده می کند. نکته های اولیه ای هستند که دررستوران بازار خواهید دید.

از دیگر ویژگی های رستوران بازارکارکنان مودب ، پاسخگو سریع  آنها در برابر مشتری می باشد که  با کمال ادب و احترام به درخواست های مشتری پاسخ می دهند و به شکایت های احتمالی آنها رسیدگی کنند.

سیستم تهویه یک رستوران بسیار مهم است که رستوران بازارازاین ویژگی برخورداراست زیرا درغیراین صورت بوی انواع غذاها در سالن غذاخوری پخش می شود و باعث ناراحتی مشتری خواهد شد.
فضای رستوران بازار ومیزها به صورتی  قرار گرفته است که مشتریان احساس ناامنی نمیکنند و میتوانند با آرامش وراحتی غذایشان را میل کنند.

فضای رستوران بازاردارای  نو کافی میباشد که از ویژگی های یک رستوران خوب است و مسوولان این رستوران به این نکته  دقت توجه زیادی دارند.

داشتن میزهای شیشه ای ازویژگی دیگررستوران بازاراست از آنجا که سطوح پلاستیکی آلودگی ها را به خود جذب می کنند، در رستوران بازارمیزهای شیشه ای وجود دارد تا به راحتی تمیز شوند.

دررستوران بازار از پارچ برای سرو نوشیدنی ها استفاده نمیشود بلکه نوشیدنی ها وکیوم شده و با همان بطری و نی سرو میشود زیرا استفاده از لیوان و پارچ احتمال انتقال آلودگی را بالا می برد .

حضور مسوول رستوران بازاردر کنار مشتریان در جایی که مشتریان به صرف غذا می پردازند و پرس وجو از آنها درباره اینکه کیفیت و کمیت غذا موردپسندشان است یا نه، نشانه آن است که رستوران بازار به مشتریانش اهمیت می دهد و همواره در پی بهتر شدن است.

داشتن نور کافی در رستوران  از دیگر ویژگی های رستوران  بازار است  که مسوولان رستوران بازار به این نکته ها دقت داشته دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *