طرز تهیه خورش قورمه سبزی در رستوران بازار گرگان

طرز تهیه خورش قورمه سبزی در رستوران بازار گرگان
یکی از معروف ترین خورش های ایرانی خورش قرمه سبزی می باشد.این خورش را می توان یکی از پرطرفدارترین غذاهای ایرانی حساب کرد. سفارش آنلاین غذا گرگان یکی از رستوران هایی است که بهترین و لذیذ ترین خورش قرمه سبزی را پخت می کند.
سفارش آنلاین غذا گرگان در اینجا دستور تهیه خورش قرمه سبزی را برای مشتریان عزیز گفته است.
مواد لازم برای تهیه قرمه سبزی در سفارش آنلاین غذا گرگان
سبزی قرمه (گشنیز،جعفری، تره و شنبلیله)
گوشت خورشی بدون استخوان و گوشت خورشی با استخوان
5عدد لیموعانی
لوبیا قرمز 3/1لیوان
پیاز داغ 3 الی 4 قاشق غذاخوری
آبغورهبه میزان لازم
نمک، فلفل و زرجوبه به میزان لازم
طرز تهیه و دستور پخت در سفارش آنلاین غذا گرگان
سفارش آنلاین غذا گرگان در ابتدا برای اینکه نفخ لوبیا قرمز را بگیرد به مدت چندساعت در آب قرار می دهد.حتی می توانید از شب قبل نیز این کار را انجام دهید.زیرا با اینکار نفخ لوبیاقرمر گرفته می شود همچنین پخت آنراحتتر می شود.
لوبیاقرمز امکان دارد که رنگ خورشت را سیاه کند به همین دلیل حدودا 10 دقیقه آن را در آبجوش می گذاریم سپس آب آنرا می گیریم.سپس آبکش کنیم و کنار بگذاریم. پیاز را به صورت نگینی خرد می کنیم و در مقدار کمی روغن در یک قابلمه یا تابه لبه دار تفت می دهیم تا رنگش کمی تغییر کند و طلایی شود.
بعد از اینکه اینکه پیاز نرم شد سفارش آنلاین غذا گرگان قطعات گوشت را به آن اضافه می کند و گوشت را به مقداری تفت می دهد تا رنگش کمی تغییر کند. پس از اینکه گوشت پخته شد لوبیا قرمز را به گوشت و پیاز سرخ شده اضافه می کند.
در سفارش آنلاین غذا گرگان می توانید بهترین قرمه سبزی را با بهترین کیفیت سرو کنید.اگر امکان رفتن به رستوران را ندارید می توانید از سفارش آنلاین غذا گرگان استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *